Wynajem wózków widłowych

Jeśli nie korzystasz z wózków widłowych na co dzień, tylko przez jeden konkretny sezon lub określony czas w ciągu roku – oferta wynajmu wózków widłowych w Gdyni została przygotowana dla Ciebie. Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, a nasza oferta na pewno spełni Twoje oczekiwania. Wypożyczamy wózki widłowe nawet na jeden dzień lub w razie potrzeby nawet na 6 miesięcy – robimy wszystko aby móc sprostać Twoim oczekiwaniom. W razie braku możliwości samodzielnego transportu wózka widłowego, możemy dostarczyć go pod wskazany przez Ciebie adres.

Wózki widłowe dostosowane do Twoich potrzeb

Wózki widłowe to wielofunkcyjne urządzenie, które można wykorzystać do wielu zadań. W zależności od przeznaczenia warto określić warunki w jakich będzie pracował:

– praca wewnątrz budynku czy na zewnątrz

– ilość godzin pracy

– wysokość i szerokość pomieszczeń

– wymiary korytarzy, w których będzie przemieszczał się wózek

Po uzyskaniu informacji na temat wszystkich powyższych parametrów będziemy w stanie przygotować urządzenie, które w stu procentach spełni Twoje oczekiwania. Mamy duże doświadczenie w zakresie doradztwa przy wyborze odpowiedniego urządzenia.

Zasięg wynajmu i dostarczenie urządzeń na miejsce

Ze względu na siedzibę naszej firmy wynajem wózków widłowych realizujemy głównie na terenie Gdyni oraz całego województwa pomorskiego. W razie zainteresowania usługą wynajmu na terenie województw sąsiadujących, każdą sprawę rozpatrzymy indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Zdecydowana większość naszych Klientów odbiera wózki transportem własnym z siedziby naszej firmy, jednak w ramach dodatkowej opłaty istnieje również możliwość dostarczenia wózków widłowych pod wskazany wcześniej adres.

Kiedy warto skorzystać z wynajmu wózków widłowych?

Doskonale rozumiemy, że każdy przedsiębiorca może mieć inne potrzeby i oczekiwania względem współpracy, dlatego dla każdego z naszych Klientów przygotowujemy konkurencyjną ofertę. Zawsze istnieje możliwość przedłużenia okresu wynajmu oraz ustalenia indywidualnych cen – zwłaszcza dla stałych Klientów.

Intensywna praca na wielu urządzeniach niesie za sobą ryzyko niespodziewanych awarii – wynajmując urządzenia w naszej firmie możesz również zamówić pełną usługę naprawy wózków widłowych. Dysponujemy profesjonalną obsługą techniczną, która posiada niezbędne uprawnienia do przeprowadzania kompleksowych napraw oraz przeglądów okresowych.

Część naszych stałych Klientów korzysta z wynajmu wózków podczas przeglądu serwisowego posiadanego sprzętu, niespodziewanych przeładunków, czy kiedy czekają na naprawę swojego wózka. Jednak przeważającą grupą odbiorców naszej oferty są firmy, które potrzebują wózków widłowych sporadycznie, co często jest związane z sezonowością ich biznesu.

Korzyści z wynajmu wózka widłowego

Ilość zalet wynikających z wynajmu wózków widłowych jest bardzo długa i dotyczy głównie oszczędności wynikających z braku konieczności zakupu sprzętu i jego serwisowania. Wynajmujący nie traci również miejsca na magazynie w okresach, kiedy nie planuje korzystać z tych urządzeń, a sam okres wynajmu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nawet jeżeli Twój biznes nie przyniósł jeszcze dużego zysku, wynajmując wózek w naszej firmie masz możliwość korzystania z nowoczesnego parku maszyn, a dodatkowo zawsze otrzymasz ten wózek, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.